Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu

Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu

 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu
 • Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu

  7 GECE 8 GÜN

  SHARM EL SHEİKH GİDİŞ / HURGADA DÖNÜŞ

  TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN İÇ HAT BAĞLANTI İMKÂNI

  Önemli Not: Tur Programında Yer Alan Uçuş Parkur ve Saatleri Şablondur, Her Tur Tarihinde Uçuş Saati ve Parkur Detaylarda Farklılıklar Bulunabilmektedir. Katılmak İstediğiniz Tur Tarihinin Detaylı Uçuş Saat ve Parkur Bilgilerini Bizlerden Öğrenebilirsiniz!

  1. Gün: İSTANBUL – SHARM EL SHEİKH

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Havayolları kontuarında 22.00’da Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC628 tarifeli seferi ile 00.15’de Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat ile 01.50’da varışın ardından bagaj alımı ve vize işlemlerimizin ardından özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Otele check-in işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz.

  2. Gün: GÜN SHARM EL SHEİKH

  Sabah kahvaltımızın ardından rehberinizle beraber şehir turu için otelimizden ayrılıyoruz. Mısır’ın koyları ve plajları ile popüler tatil beldelerinden biri olan Sharm el Sheikh şehir turumuzda Nabq Bay, Hadaba Bay, Naama bay rehberinizle birlikte görülecek yerler arasındadır. Eski şehir bölgesi ve yeni şehir bölgesi olarak adlandırılan Hollywood Sharm el Sheikh’te birbirinden renkli alışveriş dükkanlarını, kafelerini, restoranları ve birçok cazibe noktasını göreceğiz. Şehrin en önemli merkezi Soho meydanında vereceğimiz serbest zamanın ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne turu. Bu turumuzda alt tabanı cam olan teknemizden kızıldenizin nefes kesen sualtını keyifle izleyerek birbirinden çeşitli rengarenk balık türlerini, mercanları ve birçok deniz canlısını göreceğiz. Olmazsa olmaz bu turumuzda keyifli dakikalar geçireceğinize eminiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra akşam yemekli showlu, müzikli, eğlenceli Çölde Bedevi Gecesi Turu. Bu turumuzda gösterileri ve müzikleri ile çölde keyifli bir akşam geçireceğiz. Tur sonrası otelinize transfer, geceleme otelimizde.

  Ekstra Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne Turu: 25 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik)

  Ekstra Çölde Bedevi Gecesi Turu: 60 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, akşam yemeği)

  3. Gün: SHARM EL SHEİKH – KAHİRE

  Sabah erken saatlerde özel otobüsümüz ile Kahire’ye transfer. Yaklaşık 500 km sürecek yolculuk sonrası Kahire’ye varışımızın ardından panoramik şehir turu. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında Kahire Kalesi, Mehmet Ali Paşa Cami, Sultan Hasan Kulliyesi, İmam Şafi Camii, Baron Empain Sarayı, Sedat’ın Anıt Mezarı, Al Azhar Camii, İslam tarihi müzesi, Kahire Müzesi, Kahire Kulesi, Khan el Khalili pazarı, El Tahrir meydanı ve şehrin birçok turistik noktası panoramik olarak görülecektir. Turumuz sonrası serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  4. Gün: KAHİRE

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük Kahire şaheserleri turu (Giza Piramitleri & Mısır Müzesi & Al Azhar Üniversitesi ve Camii & Khan El Khalili Çarşısı) Bu turumuzda ilk durağımız Giza Piramitleri Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerini ve Sfenks Heykelini gezeceğiz ve rehberinizden detaylı tarih anlatımlarıyla resim çekme fırsatı yakalacayaksınız. Giza Piramitleri turumuz sonrası mücevher ve parfüm yapım dükkanlarını ve papirus dükkanlarını ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz. Daha sonra Kahire’nin en önemli turistik noktalarından biri olan Mısır müzesini ziyaret edeceğiz. 120 binden fazla eserin olduğu bu müzede Antik mısır hazinelerini, sfenksleri ve birçok tarihi eseri görme fırsatını yakalayacağız. Turumuz sonrası Mısır’ın en eski üniversitesini göreceğiz ve 970 yılında yapımına başlanılan 20.000 kişilik Al Azhar camiini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Kahire’nin en hareketli noktalarından biri olan Khan el Khalili çarşısında rehberiniz eşliğinde gezerek birbirinden çeşitli ve renkli dükkanları göreceğiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu. Bu turumuzda Nil nehrinde eğlenceli gece hayatını ve ışıklar altında Kahire şehrini izleyeceğimiz yerel teknelerden birinde lokal yemeklerin ve eğlence’nin tadını çıkarabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Ekstra tam günlük Kahire şaheserleri: 75 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik)

  Ekstra Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu:60 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Akşam yemeği)

  5. Gün: KAHİRE

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu. Bu turumuzda Mısır'ın ikinci en büyük şehri, "Akdeniz'in İncisi" İskenderiye'yi göreceğiz. İskenderiye, atmosferi ve ambiyansı ile, Kahire'den sadece 225 km uzaklıkta olmasına rağmen, Mısır'ın sizlere farklı yüzünü yansıtır. M.Ö.331'de Büyük İskender tarafından kurulan bu şehir, Greko-Roman Mısır'ın başkenti olmuştur ve efsanevi deniz feneri ile dünyanın yedi harikasından birine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, antik çağda bilimin ve eğitim merkezi, 19. yüzyıldan itibaren ise Mısır'ın ticari ve denizcilik merkezi olma görevini üstlenmiştir. Bu cezbedici şehirde geçireceğiniz zamandan sonra Kahire’ye dönmek istemeyeceksiniz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Turumuz sonrası şehirde serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Kahire’ye otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Ekstra tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu: 90 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Öğle yemeği)

  6. Gün: KAHİRE – HURGADA

  Sabah erken kahvaltımızın ardından özel otobüsümüz ile Hurgada’ya transfer. Yaklaşık 450 km sürecek yolculuk sonrası Hurgada’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Hurgada Mısır’ın Altın kumlu kumsalları, Turkuaz rengi denizi, palmiye ağaçları ile Mısır turizmi’nin ve Kızıldeniz’in merkezidir. Şehir turumuzda eski şehir bölgesi El Dahar (Downtown) yeni ve modern bir turizm merkezi Sakkala, otel, alışveriş merkezleri ve mağazalardan oluşan Sahl Hasheesh bölgesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası şehirde serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  7. Gün: HURGADA

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu (Karnak Tapınağı & Krallar Vadisi & Hatchepsut Tapınağı & Memnon Anıtları & Nil Deltası) Bu turumuzda firavunların izini sürerek nefes kesici tapınaklarda gizemli Mısır turumuzu tam anlamıyla deneyimleyeceğiz. Mısır’a seyahat edenler için olmazsa olmaz dediğimiz bu turumuzda, Antik Mısır’da Kral ve Güneş Tanrısı Kabul edilen Amon Ra tapınağı, Krallar veya Firavunları Vadisi olarak bilinen Krallar Vadisini, Kadın Firavun Hatchepsut Tapınağını, Memnon dev heykellerini ve nil deltasını ziyaret edip birbirinden gizemli anlar yaşayacağız ve resim çekme şansını yakalacağız. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Turumuz sonrası serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Ekstra tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu: 100 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Öğle yemeği)

  8. Gün: HURGADA - İSTANBUL

  Sabah kahvaltımızın ardından öğlen saatine kadar odalarımızı boşaltıyoruz, valizlerimizi bagaj odasına bıraktıktan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile tam günlük Ekstra öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu. Kızıldeniz’in en muhteşem noktalarında biri olan Giftun adası tekne turu ve Portakal koyunda Mısır turumuzun bütün yorgunluğunu atacağımız harika bir tekne turu yapacağız. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Hurgada havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC621 tarifeli seferi ile 02.25’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 06.15’de varışımıza istinaden turumuzun sonu.

  Ekstra öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu tekne turu: 60 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Öğle yemeği)

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Sharm El Sheikh/Hurghada-İstanbul arası uçak bileti,
  • Havalimanı vergileri,
  • 3* & 4* Otellerde 7 gece konaklama,
  • Sabah kahvaltıları,
  • Alan-Otel-Alan transferleri,
  • Tüm şehirlerarası transferler,
  • Sharm-Kahire-Hurghada panoramik şehir turları,
  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Mısır Kapı Vizesi 
  • Seyahat sağlık ve vize sigortası,
  • Yurtdışı Çıkış Harcı,
  • Tüm otel ekstraları, 
  • Ekstra Turlar,
  • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır),
  • Şehir ve turist vergileri, yerel hizmet ücretlerini kapsayan 60 USD zorunlu tutar rehber tarafından tur hareket etmeden önce toplanacaktır.

  Avantajlı Ekstra Tur Paketi

  EKSTRA TUR PAKETLERİ

  PAKET 1: (GÜNDÜZ TURLARI- 5 TUR)

  • Kızıldeniz’de Cam tabanlı Tekne Turu | 25 USD
  • Tam günlük Kahire şaheserleri turu | 75 USD
  • Tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu | 90 USD
  • Tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu | 100 USD
  • Tam günlük öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu | 60 USD

  TOPLAM 350 USD OLAN TURLARIN HEPSİNİN ALINMASI HALİNDE 320 USD OLACAKTIR.

   

  PAKET 2: (TÜM TURLAR- 7 TUR)

  • Kızıldeniz’de Cam tabanlı Tekne Turu | 25 USD
  • Çölde Bedevi Gecesi Turu | 60 USD
  • Tam günlük Kahire şaheserleri turu | 75 USD
  • Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu | 60 USD
  • Tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu | 90 USD
  • Tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu | 100 USD
  • Tam günlük öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu | 60 USD

   

  TOPLAM 470 USD OLAN TURLARIN HEPSİNİN ALINMASI HALİNDE 420 USD OLACAKTIR

  • TEKLİ EKSTRA TUR ALIMLARINDA İNDİRİM YAPILMAMAKTADIR, LİSTE FİYATI GEÇERLİDİR.
  • YEMEK BELİRTİLEN TURLARDA YEMEK ÜCRETİ FİYATA DAHİLDİR. İÇECEK HARİÇTİR.
  • MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ FİYATLARA DAHİL DEĞİLDİR.

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:
  Sabiha Gökçen Havalimanı
  Tur Hareket Tarihleri:
  06, 15, 18, 20, 22, 25 Haziran • 22, 23 Eylül • 01, 02, 03, 05, 07, 10, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 31 Ekim • 02, 04, 07, 09, 11, 13, 16, 18, 21, 23, 25, 28, 30 Kasım • 02, 05, 07, 09, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 28 Aralık • 19, 23, 25, 26, 29, 30 Ocak

  Tur Fiyatları

  Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Fiyat FarkıEk YatakÇocuk
  06.06.20234* Otellerde22.000,00 TL3.960,00 TL--
  15.06.20234* Otellerde22.000,00 TL3.960,00 TL--
  18.06.20234* Otellerde28.600,00 TL3.960,00 TL--
  20.06.20234* Otellerde28.600,00 TL3.960,00 TL--
  22.06.20234* Otellerde28.600,00 TL3.960,00 TL--
  25.06.20234* Otellerde44.000,00 TL3.960,00 TL--
  22.09.20234* Otellerde17.600,00 TL3.960,00 TL--
  23.09.20234* Otellerde17.600,00 TL3.960,00 TL--
  01.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  02.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  03.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  05.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  07.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  10.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  12.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  14.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  17.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  19.10.20234* Otellerde17.600,00 TL3.960,00 TL--
  20.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  21.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  24.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  26.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  28.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  31.10.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  02.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  04.11.20234* Otellerde17.600,00 TL3.960,00 TL--
  07.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  09.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  11.11.20234* Otellerde17.600,00 TL3.960,00 TL--
  13.11.20234* Otellerde17.600,00 TL3.960,00 TL--
  16.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  18.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  21.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  23.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  25.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  28.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  30.11.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  02.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  05.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  07.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  09.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  12.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  14.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  16.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  19.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  21.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  23.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  26.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  28.12.20234* Otellerde15.400,00 TL3.960,00 TL--
  19.01.20244* Otellerde17.600,00 TL3.960,00 TL--
  23.01.20244* Otellerde13.200,00 TL3.960,00 TL--
  25.01.20244* Otellerde13.200,00 TL3.960,00 TL--
  26.01.20244* Otellerde13.200,00 TL3.960,00 TL--
  29.01.20244* Otellerde13.200,00 TL3.960,00 TL--
  30.01.20244* Otellerde13.200,00 TL3.960,00 TL--

  1.Ek Bilgiler

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  • Bodisa Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bodisa Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Bodisa Travel, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Bodisa Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur.
  • Bu Programlarımızda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerinin standartlarının, Türkiye Otel Konaklama standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.
  • Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
  • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Panoramik şehir turları 2-3 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
  • Tur programında dahil olan hizmetlerden olan, Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  • Tekne Turları minimum 25 kişi katılımıyla yapılmaktadır.
  • Yemekli turlarda menü başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı olup içecekler hariçtir. 
  • Mücbir Sebeplerden Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • Bodisa Travel, Otel kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. 

  2.İptal Şartları

  • Yurt Dışı Paket Tur Satışlarında, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalan süreye kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç, hizmet bedeli ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar bedeli olarak %10 düşüldükten sonraödediği rezervasyon bedelinden kesinti yapılarak kalan tutarı iade edilir. 30 - 20 gün kalaya kadar rezervasyonu/sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %45 'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  • Müşteriden tahsilat hangi yöntemle yapılmış ise aynı yöntemle iade işlemi yapılabilmektedir. Şöyle ki; kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapılmış ise yine aynı kredi kartına taksitli olarak iade yapılmakta, Tek çekim ile ödeme yapılmış ise tek defada yine kredi kartına iade yapılmakta, Eğer Banka üzerinden Havale/Eft yapılmışsa yine aynı hesaba iade gönderilecektir. Elden nakit ödeme yapılmış ise yine müşterinin talebi doğrultusunda adına banka hesabına, veya makbuz karşılığında yine elden nakit olarak iade yapılmaktadır.
  • Müşteri ödemesini hangi para cinsinden yapmış olursa olsun, ödemeyi yapmış olduğu günkü muhasebe kayıtlarımıza TRY (Türk Lirası) cinsinden işlem yapıldığı tutar üzerinden iade hesaplaması yapılır...
  • Yurt Dışı Paket Tur Satışlarında, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç, hizmet bedeli ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar bedeli olarak %10 düşüldükten sonra, ödediği rezervasyon bedelinin kalan tutarı iade edilir. 30 - 16 gün kalaya kadar rezervasyonu/sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %40 'ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  • Müşteriden tahsilat kanalı hangisi ise aynı kanal üzerinden iade işlemi yapılabilmektedir. Şöyle ki; kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapılmış ise yine aynı kredi kartına taksitli olarak iade yapılmakta, Tek çekim ile ödeme yapılmış ise tek defada yine kredi kartına iade yapılmakta, Eğer Banka üzerinden Havale/Eft yapılmışsa yine aynı hesaba iade gönderilecektir. Elden nakit ödeme yapılmış ise yine müşterinin talebi doğrultusunda adına banka hesabına, veya makbuz karşılığında yine elden nakit olarak iade yapılmaktadır.
  • Müşteri ödemesini hangi para cinsinden yapmış olursa olsun, ödemeyi yapmış olduğu günkü muhasebe kayıtlarımıza TL cinsinden işlem yapıldığı tutar üzerinden hesaplama yapılır...

  3.Vize Bilgileri

  • Bu Turumuzda T.C vatandaşları Umumi Pasaport Sahipleri için kapı vizesi gereksinimi bulunmaktadır.
  • Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.
  • Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. 
  • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  Mega Promosyon Baştan Başa Gizemli Mısır Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?  0850 220 20 38
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2