Meksika’nın Karayipleri Cancun Turu

 • Meksika’nın Karayipleri Cancun Turu
 • Meksika’nın Karayipleri Cancun Turu
 • Meksika’nın Karayipleri Cancun Turu
 • Meksika’nın Karayipleri Cancun Turu
 • Meksika’nın Karayipleri Cancun Turu

  Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 245 € yerine 200 €

   

            Pakete Dahil Olan Turlar:

  Chichen Itza Turu (Öğle yemeği dahil 90 Euro)

   

  Tulum & Xcaret Turu (Öğle yemeği dahil 65 Euro)

  Isla Mujeres Tekne Turu (Öğle yemeği dahil 90 Euro)

   

  ÇOK ÖNEMLİ NOT: Meksika vizesi için YEŞİL PASAPORT sahibi kişilerin şahsen Ankara konsolosluğunu arayarak randevu alıp işleme gitmesi gerekmektedirler.

  Önemli Not: Tur Programında Yer Alan Uçuş Parkur ve Saatleri Şablondur, Her Tur Tarihinde Uçuş Saati ve Parkur Detaylarda Farklılıklar Bulunabilmektedir. Katılmak İstediğiniz Tur Tarihinin Detaylı Uçuş Saat ve Parkur Bilgilerini Bizlerden Öğrenebilirsiniz!

  1. Gün: İSTANBUL – CANCUN

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK184 sefer sayılı uçuşu ile 02:30 ‘da Cancun’a uçuyoruz. Yerel saatle 13:15 ‘de Yutacan Yarımadası’nda yer alan ve Meksika’nın Karayipleri olarak da adlandırılan ünlü tatil yerlerinden Cancun ‘a varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların alınması ve sonrasında serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz


  2. Gün: CANCUN

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Chichen Itza Turu (Öğle Yemeği Dahil 90 Euro) programımıza katılabilirler. Kristof Kolomb öncesinde kurulmuş bir yerleşim birimi olmasının yanı sıra her yıl 2 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısı ile ülkenin en çok ziyaret edilen ikinci arkeolojik sitesi olan Chichen Itza, 2007 yılında Dünya’nın Yedi Harikası Listesi ‘ne giren Kukulkan Piramidi ‘ne ev sahipliği yapmaktadır. Kukulkan Piramidi, Caracol, Cenote Kaplan Tapınağı ve Savaşçılar Tapınağı ‘nı göreceğimiz ve Maya Uygarlığı döneminin etkileyici mimari izlerine şahit olacağımız Chichen Itza Turu sonrasında lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Cancun ‘daki otelimize transfer.


  3. Gün: CANCUN

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Tulum ve Xcaret Turu (Öğle Yemeği Dahil 65 Euro) programımıza katılabilirler. Tulum kalıntıları, Chichen Itza ve Teotihuacan’dan sonra en çok ziyaret edilen arkeolojik alandır. Deniz seviyesinden 10 – 12 metre yüksekliğe inşa edilen ve Maya Uygarlığı ‘nın izlerini günümüze taşıyan saray ve tapınakları ziyaret edeceğimiz Tulum gezisi sonrasında Riviera Maya’da bulunan ve hem doğayla iç içe olması hem de lunapark türünde hizmet vermesiyle, genç yaşlı birçok kesime titap eden tematik park Xcaret ‘i ziyaret ediyoruz. Meksika’nın en sevilen eğlence parklarından biri olan Xcaret ‘de sunacağımız serbest zaman ardından otelimize transfer


  4. Gün: CANCUN

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz.Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Isla Mujeres Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil 90 Euro) programımıza katılabilirler. Tekne ile gerçekleşecek turumuzda Dünya’nın en güzel plajlarından biri olan Isla Mujeres’de deniz & kum ve güneşin tadını çıkartabilir, şnorkel ve sualtı müzesi ziyareti aktivitesine katılarak unutulmaz bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Beach Club ‘da alacağımız öğle yemeğimiz ardından Isla Mujeres kumsallarında serbest zaman sunuyoruz.


  5. Gün: CANCUN

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz


  6. Gün: CANCUN - İSTANBUL

  Erken saatte odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemlerinin ardından İstanbul’a gerçekleşecek uçuşumuz için Cancun Havalimanı’na hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları ‘nın TK184 sefer sayılı uçuşu ile 14:45 ’de İstanbul’a uçuyoruz. Saat farkından kaynaklı bir gün sonra TSİ 10:30’ da İstanbul Havalimanı ‘na varışımızla birlikte turumuzun sonu.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile Istanbul HL – Cancun HL // Istanbul HL parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti,
  • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
  • Uçak içi standart ikramlar
  • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler
  • 4* Sup. plaj otelinde Standart Oda kategorisinde Her Şey Dahil konseptinde toplam 5 gece konaklamalar,
  • Otel konaklama vergileri
  • TÜRSAB mesleki sorumluluk güvence paketi

   

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Meksika Vizesi Bedeli (Hususi pasaportlar için online vize işlem bedeli 40 USD)

  Yeşil pasaportlar için online vize başvurusu gerçekleştirilememektedir. Yeşil pasaport sahibi misafirlerimizin, parmak izi uygulaması sebebi ile Meksika Konsolosluğu’na şahsi başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

  Tur tarihlerini kapsayan Schengen vizesi, ABD vizesi, Kanada Vizesi sahibi misafirlerimiz ise Meksika seyahatlerinde vizeden muaf olacaklardır.

  • Yurtdışı çıkış harcı (kişi başı 50 TL)
  • Covid-19 kapsamlı seyahat güvence paketi (kişi başı 20 Euro)
  • Rehberlik Hizmetleri (Sadece ekstra turlar esnasında İngilizce olarak sunulmaktadır. 10 kişi üzeri katılımcı bulunan tarihlerde ise Türkçe sunulabilir)
  • Oda servisi hizmetleri
  • A’la Carte restoranlarda alınacak yemekler ve export içecekler
  • Otelde su sporları ve diğer kişisel aktiviteler
  • Yerel otoriteler tarafından talep edilmesi halinde Covid-19 PCR test

   

  Avantajlı Ekstra Tur Paketi

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:
  İstanbul Havalimanı
  Tur Hareket Tarihleri:
  21 Kasım • 05 Aralık • 16, 30 Ocak • 13, 27 Şubat • 13 Mart

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocuk
  21.11.202117.600,00 TL- 17.600,00 TL-
  05.12.202117.600,00 TL- 17.600,00 TL-
  16.01.202217.600,00 TL- 17.600,00 TL-
  30.01.202217.600,00 TL- 17.600,00 TL-
  13.02.202217.600,00 TL- 17.600,00 TL-
  27.02.202217.600,00 TL- 17.600,00 TL-
  13.03.202217.600,00 TL- 17.600,00 TL-

  1.Ek Bilgiler

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  • Bodisa Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bodisa Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Bodisa Travel, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Bodisa Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur.
  • Bu Programlarımızda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerinin standartlarının, Türkiye Otel Konaklama standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.
  • Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
  • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Panoramik şehir turları 2-3 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
  • Tur programında dahil olan hizmetlerden olan, Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  • Tekne Turları minimum 25 kişi katılımıyla yapılmaktadır.
  • Yemekli turlarda menü başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı olup içecekler hariçtir. 
  • Mücbir Sebeplerden Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • Bodisa Travel, Otel kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. 

  2.İptal Şartları

  • Yurt Dışı Paket Tur Satışlarında, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç, hizmet bedeli ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar bedeli olarak %10 düşüldükten sonra, ödediği rezervasyon bedelinin kalan tutarı iade edilir. 30 - 16 gün kalaya kadar rezervasyonu/sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %40 'ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  • Müşteriden tahsilat kanalı hangisi ise aynı kanal üzerinden iade işlemi yapılabilmektedir. Şöyle ki; kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapılmış ise yine aynı kredi kartına taksitli olarak iade yapılmakta, Tek çekim ile ödeme yapılmış ise tek defada yine kredi kartına iade yapılmakta, Eğer Banka üzerinden Havale/Eft yapılmışsa yine aynı hesaba iade gönderilecektir. Elden nakit ödeme yapılmış ise yine müşterinin talebi doğrultusunda adına banka hesabına, veya makbuz karşılığında yine elden nakit olarak iade yapılmaktadır.
  • Müşteri ödemesini hangi para cinsinden yapmış olursa olsun, ödemeyi yapmış olduğu günkü muhasebe kayıtlarımıza TL cinsinden işlem yapıldığı tutar üzerinden hesaplama yapılır...

  3.Vize Bilgileri

  • Acentemiz tüm vize işlemlerinizi sizin adınıza ek bir hizmet bedeli almadan takip etmektedir.
  • Bu Turumuzda T.C vatandaşları Umumi Pasaport Sahipleri için vize gereksinimi bulunmaktadır.
  • Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.
  • Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. 
  • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  Meksika’nın Karayipleri Cancun Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?  Benzer Turlar

  Büyük Balkanlar Turu 7 Ülke

  Büyük Balkanlar Turu 7 Ülke

  7 Gün

  13.11.2021

  3850.00 TL

  Baştanbaşa Balkanlar Turu 7 Ülke

  Baştanbaşa Balkanlar Turu 7 Ülke

  7 Gün

  30.10.2021

  3300.00 TL

  Benelux & Paris Turu (THY)

  Benelux & Paris Turu (THY)

  8 Gün

  30.10.2021

  4950.00 TL

  Phuket Turu Qatar Havayolları ile

  Phuket Turu Qatar Havayolları ile

  9 Gün

  30.10.2021

  7700.00 TL

  Budva Turu 5 Gün

  Budva Turu 5 Gün

  5 Gün

  24.10.2021

  4730.00 TL

  Dubai Turu (Air Arabia)

  Dubai Turu (Air Arabia)

  5 Gün

  24.10.2021

  4950.00 TL

  Dünyadaki Cennet Tulum Turu

  Dünyadaki Cennet Tulum Turu

  7 Gün

  24.10.2021

  17600.00 TL

  Belgrad Turu 4 Gün Pegasus ile

  Belgrad Turu 4 Gün Pegasus ile

  4 Gün

  01.11.2021

  3850.00 TL

  Büyük İspanya Turu (PGS)

  Büyük İspanya Turu (PGS)

  8 Gün

  22.11.2021

  4400.00 TL

  Odessa Turu 3 gün Sykup Havayolları

  Odessa Turu 3 gün Sykup Havayolları

  3 Gün

  25.10.2021

  4180.00 TL

  Lviv Turu (PGS)

  Lviv Turu (PGS)

  4 Gün

  02.12.2021

  3300.00 TL

  Odessa Turu Deniz Kum Güneş

  Odessa Turu Deniz Kum Güneş

  6 Gün

  26.10.2021

  4730.00 TL

  Prag Turu ( THY ile )

  Prag Turu ( THY ile )

  4 Gün

  04.11.2021

  3850.00 TL

  Ukrayna Triosu

  Ukrayna Triosu

  5 Gün

  01.12.2021

  3300.00 TL

  Belgrad Turu ( 29 Ekim'e Özel )

  Belgrad Turu ( 29 Ekim'e Özel )

  4 Gün

  28.10.2021

  3850.00 TL

  Fas'ın Kraliyet Şehirleri Turu

  Fas'ın Kraliyet Şehirleri Turu

  6 Gün

  13.11.2021

  7700.00 TL

  Air Albania ile Balkan Üçlüsü Turu

  Air Albania ile Balkan Üçlüsü Turu

  4 Gün

  28.10.2021

  4400.00 TL

  Moskova Turu 4 Gün Pegasus ile

  Moskova Turu 4 Gün Pegasus ile

  4 Gün

  28.10.2021

  5500.00 TL

  Amsterdam & Brugge

  Amsterdam & Brugge

  4 Gün

  28.10.2021

  4950.00 TL

  Lviv Turu (Ekstra Turlar Dahil)

  Lviv Turu (Ekstra Turlar Dahil)

  4 Gün

  11.11.2021

  4950.00 TL

  0850 220 20 38
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2