İspanya Endülüs Turu

İspanya Endülüs Turu

 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu
 • İspanya Endülüs Turu

   

  Önemli Not: Tur Programında Yer Alan Uçuş Parkur ve Saatleri Şablondur, Her Tur Tarihinde Uçuş Saati ve Parkur Detaylarda Farklılıklar Bulunabilmektedir. Katılmak İstediğiniz Tur Tarihinin Detaylı Uçuş Saat ve Parkur Bilgilerini Bizlerden Öğrenebilirsiniz!

  1. Gün: İSTANBUL – GRANADA

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Turk Havayolları kontuarında 11:00'de  bagaj, bilet ve biniş işlemleri için buluşuyoruz.08:10'da TK 1305 sefer sayılı uçak ile Malaga’ya  hareket 10:35'de Yerel saat ile Malaga’ya varış. Varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Malaga şehir turumuzu yapmak üzere Malaga şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasında. Geceleme otelimizde..

  2. Gün: MALAGA – SEVILLA

  Sabah kahvaltısının ardından Sevilla’ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ronda Turuna katılabilirler. Gezimiz sonrası Sevilla’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Sevilla şehir gezisinde; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelimize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Flamenko Gecesi turuna katılabilirler.

  Ronda Turu: (Ronda ekstra turu Alhambra Sarayı rezervasyon saati uygunsa gerçekleştirilebilir). Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır.

  Flamenko Gecesi Turu: İspanya gezinizi daha da renklendirmek için düzenlen bu gezimizde otantik bir gece geçirme şansı yakalayacaksınız.

  Ekstra Ronda Turu  40.Eur // (ulaşım + rehberlik)

  Ekstra Flamenko Gecesi 55.Eur // (ulaşım+rehberlik)

  3. Gün: SEVILLA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  rehberimizin ekstra düzenleyeceği Ekstra Alcazar Sarayı &  Sevilla Katedral'i & Nehir Gezisi turuna katılabilirler. Gezimiz sonrası Sevilla merkezinde serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  Alcazar Sarayı &  Sevilla Katedral'i & Nehir Gezisi Turu: Endülüs Emevileri’nden kalmış, Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biri olan Alcazar Sarayı, Güzel bahçeleri nedeni ile Jardines de Alcazar ( Alcazar Bahçeleri), yapımına 1181 yılında başlanan, Vatikan ve Londra’daki Saint Paul kilisesinden sonra dünyanın 3. Büyük katedrali olsan Sevilla Katedrali ilk duraklarımız. Turumuzun sonrasında Sevilla’yı iki ayrı parçaya bölen Endülüs bölgesinin en uzun nehri olan Guadalquivir üzerinde nehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.

  Ekstra Alcazar Sarayı &  Sevilla Katedral'i & Nehir Gezisi Turu 85.Eur // ( ulaşım + rehberlik)

  4. Gün: SEVILLA – GRANADA

  Sabah kahvaltısının ardından Granada’ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzzenleyeceği Cordoba Şehir Turu ve Cami turuna katılabilirler. Tur sornası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Elhamra Sarayı turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ekstra olarak düzenleyeceği Sacra Monte Çingene Mahallesi turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Cordoba Şehir Turu ve Cami Turu: . Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı panoromik olark gördükten sonra kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız olacaktır.

  Elhamra Sarayı Turu:(Saray ziyareti müsaitliğe bağlı olarak gerçekleştirilecektir).  Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir.

  Sacra Monte Çingene Mahallesi Turu: Dünya kültür mirası listesinde olan eski çingene mahallesi sagramontede doğal mağaralarda, bir içki eşliğinde doğal çingene showunu izliyoruz. Ayrıca Unesco Dünya Mirası olan bölgeyi kısa bir gece yürüyüşü ile tanıyoruz.

  Ekstra Cordoba Şehir Turu ve Cami Turu  45.Eur // ulaşım + rehberlik

  Ekstra Elhamra Sarayı Turu  65.Eur // ulaşım + rehberlik

  Ekstra Sacromonte Çingene Mahallesi Turu 40.Eur // ulaşım + rehberlik

   

  5. Gün: GRANADA – MALAGA – ISTANBUL

  Sabah kahvaltısnın ardından Malaga’ya doğru hareket ediyoruz. Şehir Merkezine varışımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Picasso’nun İzinden turuna katılabilirler. Turumuz sonrası 14:40'da Malaga havalimanına doğru yola çıkıyoruz. 11:35'te Turk Havayollarına ait TK 1306 efer sayılı uçuş ile Istanbul’a hareket ediyoruz. 17:55'te Yerel saat ile İstanbul’a varış ve turumuzun sonu....

  Picasso’nun İzinden Turu: Picasso'yu daha yakından tanımak için çok özel bir tur gerçekleştireceğiz. Picasso’nun doğduğu evin içini gezerek başlayacağımız turun ardından Picasso müzesine giderek buradaki gezimizde önemli eserlerini tanıyacağız. Turumuz yine ünlü sanatçının vaftiz olduğu ve annesiyle babasının evlendiği Santiago kilisesi (müsaitliğe bağlı olarak ziyaret edilecektir) gezisiyle son bulacak.

  Ekstra Picasso’nun İzinden Turu 45.Eur // ulaşım + rehberlik

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk  Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) – Malaga(AGP) – İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
  • Havalimanı vergileri
  • 3* otellerde 4 gece kahvaltı ( AÇIK BÜFE ) dâhil konaklama
  • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  • Tüm şehirler arası transferler
  • Panoramik Malaga, Granada, Sevilla şehir turlar
  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Vize ücreti (140 Euro)
  • Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
  • Covid -19 sağlık sigortası
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  • Opsiyonel turlar
  • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

  Avantajlı Ekstra Tur Paketi

   

  Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10’luk indirim olacaktır.

   

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:
  İstanbul Hava Limanı
  Tur Hareket Tarihleri:
  22 Ocak

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocuk
  22.01.20227.500,00 TL- --

  1.Ek Bilgiler

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  • Bodisa Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bodisa Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Bodisa Travel, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Bodisa Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur.
  • Bu Programlarımızda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerinin standartlarının, Türkiye Otel Konaklama standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.
  • Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
  • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Panoramik şehir turları 2-3 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
  • Tur programında dahil olan hizmetlerden olan, Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
  • Tekne Turları minimum 25 kişi katılımıyla yapılmaktadır.
  • Yemekli turlarda menü başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı olup içecekler hariçtir. 
  • Mücbir Sebeplerden Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
  • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Bodisa Travel sorumlu tutulamaz. 
  • Bodisa Travel, Otel kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. 

  2.İptal Şartları

  • Yurt Dışı Paket Tur Satışlarında, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç, hizmet bedeli ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar bedeli olarak %10 düşüldükten sonra, ödediği rezervasyon bedelinin kalan tutarı iade edilir. 30 - 16 gün kalaya kadar rezervasyonu/sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %40 'ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  • Müşteriden tahsilat kanalı hangisi ise aynı kanal üzerinden iade işlemi yapılabilmektedir. Şöyle ki; kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapılmış ise yine aynı kredi kartına taksitli olarak iade yapılmakta, Tek çekim ile ödeme yapılmış ise tek defada yine kredi kartına iade yapılmakta, Eğer Banka üzerinden Havale/Eft yapılmışsa yine aynı hesaba iade gönderilecektir. Elden nakit ödeme yapılmış ise yine müşterinin talebi doğrultusunda adına banka hesabına, veya makbuz karşılığında yine elden nakit olarak iade yapılmaktadır.
  • Müşteri ödemesini hangi para cinsinden yapmış olursa olsun, ödemeyi yapmış olduğu günkü muhasebe kayıtlarımıza TL cinsinden işlem yapıldığı tutar üzerinden hesaplama yapılır...

  3.Vize Bilgileri

  • Acentemiz tüm vize işlemlerinizi sizin adınıza ek bir hizmet bedeli almadan takip etmektedir.
  • Bu Turumuzda T.C vatandaşları Umumi Pasaport Sahipleri için vize gereksinimi bulunmaktadır.
  • Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.
  • Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. 
  • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  İspanya Endülüs Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?  Benzer Turlar

  Barcelona Turu Yılbaşı Özel (2)

  Barcelona Turu Yılbaşı Özel (2)

  4 Gün

  29.12.2021

  6750.00 TRY

  Barcelona Yılbaşı Özel Turu

  Barcelona Yılbaşı Özel Turu

  4 Gün

  30.12.2021

  6000.00 TRY

  Barcelona ve Madrid Turu

  Barcelona ve Madrid Turu

  5 Gün

  12.01.2022

  7500.00 TRY

  Büyük İspanya & Endülüs Turu (THY)

  Büyük İspanya & Endülüs Turu (THY)

  8 Gün

  22.01.2022

  7500.00 TRY

  Büyük İspanya Turu (PGS)

  Büyük İspanya Turu (PGS)

  8 Gün

  22.01.2022

  9000.00 TRY

  İspanya Endülüs Turu

  İspanya Endülüs Turu

  5 Gün

  22.01.2022

  7500.00 TRY

  Portekiz & Endülüs Turu

  Portekiz & Endülüs Turu

  8 Gün

  22.01.2022

  9750.00 TRY

  Porto ve Lizbon Turu

  Porto ve Lizbon Turu

  5 Gün

  24.01.2022

  7500.00 TRY

  İspanya Endülüs Turu ( THY )

  İspanya Endülüs Turu ( THY )

  5 Gün

  26.01.2022

  6750.00 TRY

  Barcelona Turu ( THY )

  Barcelona Turu ( THY )

  4 Gün

  27.01.2022

  6000.00 TRY

  Endülüs Turu ( THY )

  Endülüs Turu ( THY )

  5 Gün

  28.01.2022

  7500.00 TRY

  Büyük İspanya & Endülüs Turu

  Büyük İspanya & Endülüs Turu

  8 Gün

  29.01.2022

  7500.00 TRY

  Portekiz & Endülüs ( THY )

  Portekiz & Endülüs ( THY )

  8 Gün

  29.01.2022

  9750.00 TRY

  Barcelona Turu (Ekstra Turlar Dahil)

  Barcelona Turu (Ekstra Turlar Dahil)

  4 Gün

  10.03.2022

  8250.00 TRY

  İspanya Krallığı Turu

  İspanya Krallığı Turu

  8 Gün

  Bizi Arayınız

  Büyük İspanya & Lizbon Turu

  Büyük İspanya & Lizbon Turu

  8 Gün

  Bizi Arayınız

  Mega İspanya & Endülüs Turu

  Mega İspanya & Endülüs Turu

  8 Gün

  Bizi Arayınız

  0850 220 20 38
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2